Gramer İnşaat

KURUMSAL

2009 yılında Gramer İnşaat Anahtar teslim proje ve taahhüt faaliyetleri başta olmak üzere; iç mimari, dekorasyon, görselleştirme, mimari, statik, elektrik, makine tesisat, peyzaj uygulama projeleri ve yaklaşık maliyetlerinin hazırlanması ve taahhüt işlerine anahtar teslimi hizmetler sunulmaktadır.

Bu güne kadar Albarakatürk, Kuveyttürk, Vakıflar Bankasının bir çok şubesininin, Türk Telekom Data Merkezlerinin mimari, mekanik ve elektrik taahhüt işlerini bitirerek teslim etmiş, hali hazırda da devam eden projeleri bulunmaktadır.

Gramer Makine

KURUMSAL

Gramer makine, makine tasarım ve imalat sektöründe her biri 30 yıldan fazla deneyimli ve yüksek öğrenimli bir mühendislik ve imalat firmasıdır.

Gramer makine, tüm sektörlere ihtiyaca göre yarı veya tam otomatik, orta veya yüksek kapasiteli paketleme çözümleri üretmektedir.

Gramer makine mühendislik yaparak makine imal eden, imalatını gerçekleştirdiği makineleri 3 boyutlu katı modelleme programları ile tasarlayan, tasarladığı mekanizmaların mukavemet,statik, kinematik, kinetik analizlerini CAE programları ile gerçekleştiren ve üretiminin tamamını ülkemizde gerçekleştiren bir teknoloji firmasıdır.

Gramer makine, “Toplam Kalite Yönetimini” uygulamaktadır. Gramer makine çatısı altındaki her hizmet belirli asgari bir kalite seviyesindedir ve bu kalite seviyesi kişilere bağlı olmayan standart bir düzeydedir.

Gramer makine dürüsttür, gençtir, dinamiktir ve tecrübelidir. Kendisini müşterisinin yerine koyar, amacı müşterisini tatmin etmekten öte memnun etmek ve güvenini kazanmaktır.

Güveni kazanılan müşteri Gramer makine için artık bir değerdir. Gramer makine bu değeri zedeleyen her türlü olgudan kaçınır.